regna-kurumsal1

Şirket Profili

Regna Danışmanlık; SAP ERP, SAP CRM, SAP SLcM, mobil ve diğer kurumsal iş çözümleri odaklı yazılım ve teknoloji üreten bir bilişim şirketidir
Genç ve dinamik kadrosu ile bilgi teknolojilerine yatırım yapan küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlere kurumsal iş çözümleri sunmaktadır.
Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda SAP, iOS (iPhone, iPad), RIM (Blackberry), Android, Windows Mobile gibi platformlar üzerinde web tabanlı kurumsal uygulamalar geliştiren Regna Danışmanlık, kurumların tüm süreçlerini hızlı ve etkin bir şekilde yönetmelerini sağlayacak çözümler üretmektedir.
Regna Danışmanlık, ulusal ve uluslararası alanda başarılı projelerde bulunmuş deneyimli danışmanları bünyesinde barındırmaktadır.

regna-kurumsal2

Misyon-Vizyon-İlkeler

Regna’nın Misyonu: 

Hizmet verdiği müşterilerinin büyümesi ve rekabette öne geçmesi için gerekli ürün, teknoloji, süreç ve entegrasyonu sağlayarak çözüm üretmektir.

Regna’nın Vizyonu: 

Müşterilerine uçtan uca çözümler üreten, müşteri memnuniyeti yüksek ve güvenilir bir teknoloji şirketi olmaktır.

Regna’nın İlkeleri:
  • Çözüm ve sonuç odaklı olmak
  • Güvenilir ve sağlam çözümler sunmak
  • Doğru zamanda doğru çözümler sunmak
  • Kalıcı ve sağlıklı çözümler üretmek
regna-kariyer

Regna’da Kariyer

Regna Danışmanlık’ın temel prensipleri; çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, mutlu ve güvenli bir şekilde çalışabilecekleri ortamları hazırlamak, kurumun sadece çalışanı değil aynı zamanda önemli bir parçası olduğunu hissettirmek; bu çerçevede çalışanlarının her türlü görüş ve önerilerini dile getirmelerini sağlamak, şirketin misyon ve vizyonuna katkı sunmalarını sağlayarak kurum ile bağlılıklarını güçlendirmek, bu sayede tüm Regna Danışmanlık ekibinin verimli ve kalitesi yüksek işler çıkarmalarını sağlamaktır.
Siz de bu ekibin bir parçası olmak istiyorsanız özgeçmişinizi ik@regna.com.tr e-posta adresine gönderebilir veya kariyer.net üzerinden ilanlarımıza başvurabilirsiniz.