Başarılı projeler, güvenilir ve sağlam çözümler, müşteri memnuniyeti yüksek destek hizmetleri

Regna Danışmanlık, ulusal ve uluslararası alanda farklı sektörlerde gerçekleştirdikleri çözümlerle müşterilerine iş süreçlerini daha etkin yönetmesini, karar alma sürelerini kısaltarak rekabetçi olmalarını sağlayan çözümler üretir.

Alanında uzman, ulusal ve uluslararası deneyime sahip Regna danışmanları, SAP projelerinizde öncelikle süreçlerinizi detaylı analiz eder, mevcut durum ihtiyaçları ve gelecekteki planlamaları da göz önünde bulundurarak süreçlerinizi doğru teknoloji ve araçlarla yönetmeniz için gerekli çözümleri önerir.

Regna Danışmanlık, uzman SAP danışmanları kadrosuyla müşterilerinin yatırımlarını en kısa sürede geri dönüştürür ve sağladığı özel çözümleriyle müşterilerinin maksimum fayda elde etmesini sağlar.

SAP Uygulamaları

SAP Uygulama Danışmanlığı

Regna Danışmanlık, ulusal ve uluslararası projelerde elde ettiği deneyimlerle birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek doğru çözümler üretir.

Uygulama danışmanları müşterilerinin mevcut ihtiyaçlarını, gelecekteki planlamasını Regna Danışmanlık’a özgü proje yürütme metodolijisiyle doğru bir şekilde inceler ve verimli iş çözümleri üretir.

Teknik Danışmanlık

Regna Danışmanlık, müşterinin bulunduğu sektörel yapıyı doğru analiz ederek iş çözümlerini üretir, bu bağlamda ihtiyaç duyulan iyileştirmeler, entegrasyonlar, veri aktarımları için teknik danışmanlarımız en son teknolojileri kullanır ve müşterilerine en uygun çözümü sunar.

SAP Mobil Danışmanlık

Regna Danışmanlık, müşterinin bulunduğu sektörel yapıyı doğru analiz ederek iş çözümlerini üretir, bu bağlamda ihtiyaç duyulan iyileştirmeler, entegrasyonlar, veri aktarımları için teknik danışmanlarımız en son teknolojileri kullanır ve müşterilerine en uygun çözümü sunar.

Mobil Uygulamalar

Regna Danışmanlık, edindiği deneyimler sonucu hızlı implemente edilebilen, kullanımı kolaylaştıracak yöntemleri geliştirerek paket çözümler üretmektedir.

Bu anlamda ürettiğimiz paket projelerimizden bazıları:

Yüksek Öğrenim Mobil Çözüm Paketi

Başlıca Özellikleri: (Tüm özellikleri ve detaylı bilgi için info@regna.com.tr )

Öğrencilerin mobil cihazlar üzerinden derslerini seçebildiği, banko işlemlerini (transkript talebi, öğrenci belgesi talebi vb.) gerçekleştirebildiği, sınav sonuçları ve devamsızlık gibi bilgilerini görüntüleyebildiği mobil çözüm paketidir.

K12 Kurumları Mobil Çözüm Paketi

Bu paketle ilgili detay bilgi için info@regna.com.tr

SAP Yazılım Geliştirme ve Entegrasyon

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ABAP, BSP, .net ve JAVA geliştirmeleri ve entegrasyonlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözüm üretmekteyiz.

Eğitim

SAP Çözümleri konusunda müşterilerimize mevcut modüller, yeni teknolojiler, anahtar kullanıcı eğitimi gibi konularda eğitimler düzenlemekteyiz.

Eğitim lokasyonlarını müşterimizin kendi yerinde veya Regna Danışmanlık ofisinde gerçekleştirebilmekteyiz.

Proje Yönetimi

İş Çözümleri implementasyonu ve implementasyon sonrası destek sürecinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaynak ve zaman planlaması oldukça önemlidir.

Bu nedenle Regna Danışmanlık, projelerinde uzman ve deneyimli Proje Yöneticileri ile çalışmaktadır.

Proje Yöneticilerimiz, proje süresince kaynak ve zamanları doğru bir şekilde kullanarak müşterilerimize en verimli çözümlerini üretmeyi amaçlamaktadır. Proje sırasında gördüğü riskleri zamanında müşterilerimizle paylaşan Proje Yöneticilerimiz, bu noktada zamanında aksiyon alınmasını sağlayarak, başarılı ve kaliteli projeler üretmektedir.

SAP Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing)

Regna Danışmanlık, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu belli süreli kaynak ihtiyacını uzman ve nitelikli danışmanları ile karşılamaktadır. Dış kaynak kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için info@regna.com.tr