Zorlu Elektrik SAP IS-U & SAP CRM Projesi

regna-zorlu-sap-crm

Zorlu Enerji SAP IS-U – CRM Entegrasyon İyileştirme Projesi Zorlu Enerji SAP CRM ve SAP IS-U iyileştirme ve yenileme Faz-1 projesi; Regna ve Golive işbirliği ile başarıyla canlıya geçti. Devamı için tıklayınız.


ETİC Elektrik SAP CRM & IVR Projesi

ETIC Elektrik-SAP CRM-IVR Entegrasyon-Regna

ETIC Elektrik SAP CRM Çağrı Merkezi & IVR Entegrasyon Projesi Regna danışmanlığında SAP CRM Çağrı Merkezi ( Interaction Center) ve IVR entegrasyonu projesi başarıyla canlıya alındı. Devamı için tıklayınız.


EWE Elektrik SAP CRM & Çağrı Merkezi Projesi

regna-ewe-sap-crm-cagri-merkezi-entegrasyonu

EWE Elektrik ve Regna Danışmanlık SAP CRM & Çağrı Merkezi projesini canlıya aldı. Devamı için tıklayınız.


İntema Yaşam SAP CRM & ERP Projesi

regna-intema-yasam-sap-crm-erp

İntema Yaşam SAP CRM & SAP ERP Projesi Regna danışmanlığında başarıyla canlıya alındı.  Devamı için tıklayınız.


TREPAŞ Çağrı Merkezi Projesi

trepas-regna-sap-crm

TREPAŞ SAP CRM ekranlarının kullanıldığı çağrı merkezi projesini devreye aldı. Devamı için tıklayınız.


Eti Maden Çözüm Masası Projesi

regna-etimaden-sap-itsm-solman

 

 

 

 

 

 

Eti Maden Çözüm Masası Uygulaması, Regna danışmanlığında canlıya alındı. Devamı için tıklayınız.


 İstanbul Kültür Üniversitesi Mobil Ders Kayıt Ekranları Projesi

regna-sap-slcm-iku

 

 

 

 

 

Regna, İKÜ’de kullanılan Regna Üniversite Çözümünü SAP Fiori ile mobile taşıdı.  Devamı için tıklayınız.


Vitra Bad SAP CRM Projesi

regna-vitra-bad-sap-crm

 

 

 

 

 

SAP CRM ve SAP ERP çözümlerini kullanan Eczacıbaşı Yapı Grubu bünyesindeki VitrA Bad, Almanya pazarındaki müşterilerine yönelik süreçlerini iyileştirmek üzere Regna danışmanlığında SAP CRM çözümünü uygulamaya aldı. Devamı için tıklayınız.


A&Y Marka SAP CRM Sadakat Kartı ve Puan Projesi

regna-sap-crm-aymarka

 

 

 

 

Regna Danışmanlık ile A&Y Marka, SAP CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) modülü üzerinde Sadakat Kart ve Puan projesini canlıya aldı. Devamı için tıklayınız.


İpek Üniversitesi SAP SLcM Projesi

regna-sap-ipek

Regna Danışmanlık tarafından İpek Üniversitesi’ nde SAP IS-HER / SLcM Yükseköğrenim /Öğrenci Yaşam Döngüsü Yönetimi çözümü (Regna Üniversite Çözümü) kapsamında aşağıdaki yerelleştirme paketlerinin uygulamaları yapılmıştır. Devamı için tıklayınız.


A&Y Marka SAP CRM Sadakat Kartı ve Puan Projesi

regna-sap-crm-aymarka

 

 

 

 

 

Regna Danışmanlık ile A&Y Marka, SAP CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) modülü üzerinde Sadakat Kart ve Puan projesini canlıya aldı. Proje kapsamında;

  • Hali hazırda IBM sisteminde var olan A&Y Marka müşterileri ana verilerinin filtrelenmesi ve düzenlenmesi işleri yaklaşık 3.000.000 müşteri için tamamlandı. Devamı için tıklayınız.

Assan SAP SD Projesi

Regna Assan SAP SD projesini canlıya almıştır. Proje kapsamında:

      • Şirketin kendi web sitesinden alınan müşteri siparişleri SAP ERP ile entegre edilerek müşteriye sistem değişikliği fark edilmeksizin alınmaya devam edilmesi sağlanmıştır. Devamı için tıklayınız

Eczacıbaşı Yapı Grubu SAP CRM Projesi

regna-sap-crm-eczacibasi

Mağaza Toplu İş Projesi

İhtiyaç: Mağaza toplu iş projelerinde mağaza çalışanları, toplu iş birimi ve kategori birimi arasında uzun mailleşmeler sonucu müşteri iskontosu ve mağaza alışları belirlenebiliyordu. Mail trafiğiyle müşteriye optimum iskontoyu vermek zorlaşıyor ve verilen iskontoların, alış koşullarının takibi zorlaşıyordu. Buna ek olarak mağaza çalışanlarının iskonto limitlerini belirleyecek bir kırılım yoktu. Devamı için tıklayınız


Eczacıbaşı – Koramic SAP ERP Sistem Entegrasyon Projesi

regna-sap-eczacibasi-koramic

 

İhtiyaç: Koramic şirketi, Eczacıbaşı Yapı grubu firmalarının üretici şirketlerinden biridir. Koramic şirketi Ağustos 2013 tarihine kadar Eczacıbaşı Yapı Grubu ile aynı SAP ERP sistemini kullanmaktaydı. Ağustos 2013 itibari ile Koramic şirketi bir sistem ayrıştırma projesine gitme kararı aldı. Devamı için tıklayınız

 


Çilek Mobilya SAP CRM Projesi

regna-sap-crm-cilek

Regna Danışmanlık, Çilek Mobilya SAP Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) projesiyle birlikte SAP CRM modülünün Pazarlama ve Satış Sonrası Hizmet (SSH) alanındaki uygulamalarını başarı ile tamamlamıştır. Çilek Mobilya’nın bayi ve mağazalarının kullandığı Çilekse sistemi ve merkezde kullanılan SAP ERP sistemi ile SAP CRM sistemi arasında entegrasyon yapılmıştır. SAP CRM sisteminde bu iki sistemden alınan verilerle beslenecek şekilde Pazarlama ve SSH işlemleri yapılmaktadır. Devamı için tıklayınız.

 

 


İstanbul Kültür Üniversitesi SAP SLcM Projesi

regna-sap-slcm-iku

 

İstanbul Kültür Üniversitesi, Regna Üniversite çözümü ile SAP SLcM ve SAP ERP projesini canlıya aldı. Regna Üniversite çözümü sayesinde:

 

  • Ders kayıt süreçleri sorunsuz bir şekilde toplam 8.500 öğrenci ile tamamlandı.
  • Regna Üniversite çözümü sayesinde ortalama 4.000 öğrenci sistem üzerinde çevrimiçi olarak ders durumlarını, notlarını, başvuru süreçlerini, mezuniyet simülasyonları gibi süreçlerini yönetebilmektedir. Devamı için tıklaınız.