Author: Regna Editör
07.01.2014

İstanbul Kültür Üniversitesi SAP SLcM Projesi

İstanbul Kültür Üniversitesi, Regna Üniversite çözümü ile SAP SLcM ve SAP ERP projesini canlıya aldı. Regna Üniversite çözümü sayesinde:

· Ders kayıt süreçleri sorunsuz bir şekilde toplam 8.500 öğrenci ile tamamlandı.
· Regna Üniversite çözümü sayesinde ortalama 4.000 öğrenci sistem üzerinde çevrimiçi olarak ders durumlarını, notlarını, başvuru süreçlerini, mezuniyet simülasyonları gibi süreçlerini yönetebilmek-tedir.
· Çevrimiçi ödeme ekranları ile Mali İşler departmanında yaşanan yoğunluk en aza indirgenmiş olup, öğrenciler sistem üzerinde uzaktan ödeme planlarını belirleyip ilgili ücretlerini banka havale, eft veya kredi kartı gibi araçlarla tamamlayabilmektedir.
· Değişen eğitim planları ve müfredatlar sistem üzerinde versiyon ile yönetilebilmekte ve takip edi-lebilmektedir. Böylece ilgili öğrenci veya öğrenci grubunun hangi müfredata tabi olduğu bilgisi ko-laylıkla yönetilebilmekte ve raporlar alınabilmektedir.
· Kimlik Yönetimi (IDM) ile entegrasyon yapılarak öğrencilerin tek bir kullanıcı adı ve şifresi ile tüm sistemlere erişimi sağlanmıştır.
· Kütüphane entegrasyonu ile öğrencilerin ödünç olarak aldığı kitap veya gerekli öğretim aracı (zimmet) olup olmadığı belirlenebilmektedir.
· CATS entegrasyonu ile e-learning sistemi ile veri alışverişi sağlandı.
· Danışman onay ekranları ile akademik danışmanın hızlı etkin bir biçimde onay/red işlemlerini ya-pabilmesi sağlandı
· Mezuniyet simülasyonu ile öğrenciler ve akademik danışmanlar hangi dersler, hangi dönemlerde alınırsa ve başarı notu ne olursa mezun olabilir gibi simülasyonları sistem üzerinde anlık bir şekilde yapılabilmektedir.
· Ders ve dönem Kayıt kurallarının esnek bir şekilde yönetilebilmesi sağlandı
· YÖK, ÖSYM, ASAL, Akreditasyon, İETT’ye özgü raporlamaların standardizasyonu sağlandı.

Old blogs
 • 07.08.2018 SAP Customer Experience (CX) Nedir?

  Customer Experience, SAP’nin aslında içerisinde C/4 HANA’nın da bulunduğu yeni CRM yaklaşımıdır diyebiliriz. C/4 HANA’nın çıkışından biraz bahsetmek lazım. CRM, klasik yaklaşımda bilindiği üzere satış, servis, pazarlama ve raporlama imkanları sunuyordu ve

 • 06.07.2018 SAP C/4HANA, CX (Customer Experience) Nedir?

  SAP CX Nedir? SAP’nin yeni stratejisi olan C/4HANA, CX yani Customer Experience hakkında detay bilgi için bize ulaşabilirsiniz!

 • 24.04.2018 CRM pazarın en büyüğü oldu!

  2017 yılı sonunda pazarın lideri olan “Veri Tabanı Yönetim Sistemi” büyüklüğünü geçerek rekora giden CRM, yazılım pazarının en büyüğü oldu. Pazarın en büyüğü olan CRM büyüme oranı ile de diğer çözümleri geride bıraktı.

 • 16.04.2018 Hybris Marketing Genel Bakış

  Çevrim içi reklamlar, e-posta bültenleri, e-posta formları hazırlamak ve müşterilerimizle paylaşmak oldukça önemli. Artık günümüzde birçok ürün ve/veya hizmet sağlayıcı neredeyse standart olarak bu reklamları yapmakta ve hedef kitlesini oluşturmaya çalışma

 • 11.04.2018 Dijital Ekonomi, Dijital CRM Nedir?

  Teknolojik gelişmeler ve yenilikler yaşam alanlarındaki ekonomik ve sosyal yerini derinleştirirken, ekonomi modelini de köklü bir şekilde değiştirmektedir. 1900’lü yıllarda etkin olan Endüstriyel Ekonomi modeli, 1950’li yıllar itibariyle yerini Tüketim

 • 09.04.2018 SAP, Callidus’u satın aldı!

  Satış Performansı Yönetimi ve Konfigürasyon-Fiyat-Teklif (CPQ) uygulamaları ile öne çıkan Callidus Software, SAP tarafından satın alındı. SAP Hybris Cloud ürün ailesine katılacak olan Callidus ürünleri ile daha da güçlenecek olan Hybris aşağıdaki çözüml

 • 04.04.2018 SAP S4CRM Nedir?

  SAP S/4HANA dönüşümü ile birlikte efsane CRM geri döndü! S4CRM ile tanışma zamanı! SAP daha önce hazırlığını yaptığı CRM dönüşümü projesi ile ilgili ürünleşme safhasındaki ilk adımı atarak Mart ayında “SAP S/4HANA for Customer Management 1.0” sürümünü

 • 23.02.2018 İnoksan SAP CRM ve Mobilite (Fiori) Projesi

  İnoksan SAP CRM ve Mobilite (Fiori) Projemiz başarıyla canlıda! Projede perakende ve bayi satış, pazarlama ve garanti süreçlerinin yanı sıra çağrı merkezi entegrasyonu yaptık.

 • 20.02.2018 Gigya ile Mükemmel Zamanlama, Yeni Nesil Müşteri İlişkileri

  SAP, sektörün önde gelen araştırma raporlarında en güvenli müşteri profilleme platformu çıkan Gigya’yı satın aldı. Müşteri ile şeffaf bir ilişki kurulmasına olanak sağlayan Gigya ile geleceğin müşteri ilişkileri yeniden tasarlanıyor. Müşteri ile rahatsız e

 • 29.12.2017 Eczacıbaşı Yapı Grubu’na Regna’yı Sorduk

  Eczacıbaşı Yapı Grubu IT Yöneticisi Önder Evin’e Regna’yı sorduk. Hazırladığımız video için tıklayın. *Önder Evin’e sorularımızı cevapladığı ve iş ortaklığı için teşekkür ederiz.