SÜREÇ DANIŞMANLIĞI

Sadece teknolojiye yatırım yaparak iş performansınızı geliştirmeniz mümkün değildir. Aynı zamanda iş süreçlerinizi de maksimum faydayı elde edecek şekilde dizayn etmeniz gerekir. İşte bu noktada Regna olarak biz, daha önce elde yer aldığımız projelerden, katıldığımız uluslararası eğitim ve etkinliklerden elde ettiğimiz bilgi ve tecrübeler ile iş süreçlerinizi yeniden tasarlamak konusunda size danışmanlık vermeye hazırız.

  • İş süreci analizi ve danışmanlık
  • Süreç etkinliği gözden geçirmesi
  • Süreç otomasyonu için değer tasarımı
  • Çözüm tasarımı ve uygulaması
  • Son kullanıcı ve yönetici eğitimi

FONKSİYONEL DANIŞMANLIK

Kullandığınız ya da kullanmayı planladığınız SAP CRM sistemleri için planlama, tasarım ve implementasyon hizmetlerimiz ile yanınızdayız. İş süreçlerinizi anlıyoruz, ihtiyaç listenizi çıkarıyoruz, SAP CRM uygulamalarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurguluyoruz, gerekli geliştirmeleri tespit edip ilgili teknik ekibimize aktarıyoruz ve SAP CRM çözümünüzün sorunsuz biçimde çalıştığından emin olana kadar size destek sunuyoruz.

Regna’nın temel prensiplerinden biri olan “sürdürülebilirlik” ilkesini benimseyen danışmanlarımız, müşterilerimizin yalnızca anlık ihtiyaçlarına çözüm üretmez, iş çözümlerinin sürdürülebilirliği için kalıcı ve sağlam çözümler üretir.

TEKNİK DANIŞMANLIK

BASIS: Projelerin başarıyla hayata geçmesi için ilgili platformun sağlıklı şekilde kurulması gerekir. Regna teknik danışmanları, gerekli ve yeterli donanım altyapısını için çözüm üretir ve müşteriler ile paylaşır. Proje öncesinde güvenlik önlemlerini alır, SAP’nin CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) çözümlerinin kurulumlarını gerçekleştirir, yetkilendirmelerini yapar.

Yazılım Geliştirme ve Entegrasyon: Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ABAP, BSP, .net ve JAVA geliştirmeleri ve entegrasyonlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözüm üretmekteyiz.

Mobil Uygulama Geliştirme: İster Android ister iOS platformlarda, müşterilerimizin CRM çözümleri ile ilgili ihtiyaç duyabilecekleri mobil uygulamaları geliştirip, en yüksek performansı alacakları şekilde optimize ediyoruz.