Yazar: Regna Editör
27.05.2016

Regna ve İKÜ, HERUG 2016’daydı

Regna ve İstanbul Kültür Üniversitesi HERUG 2016 için Amerika’daydı.

 

HERUG Nedir?

Higher Education and Research User Group (HERUG), SAP kullanan yüksek öğrenim kurumlarının katıldığı ve deneyimlerini paylaştıkları önemli bir kullanıcı grubudur.

 

İstanbul Kültür Üniversitesi SAP Projesi

Önde gelen birçok üniversitenin sunumlarıyla katılım gösterdiği bu etkinliğe bu yıl Regna ile canlıya geçen İstanbul Kültür Üniversitesi de oldukça başarılı bir sunum ile katıldı.

 

Regna yetkililerinin de katıldığı sunumda SAP IS-HER / SAP SLcM (Student Lifecycle Management), SAP ERP, SAP HCM ve SAP Business Objects (BOBJ) kullanıcı deneyimi paylaşıldı.

 

Regna Danışmanlığında Dünyanın İlk Fiori on SLcM Projesi

SAP SLcM üzerinde SAP’nin yayımladığı Fiori uygulamalarını öğrencilerin ders kaydı için Ocak 2016’da canlıya alan ve ders kayıtlarını Fiori üzerinde yapan İstanbul Kültür Üniversitesi, bu anlamda Fiori’yi canlıda kullanan ilk üniversite oldu, bu başarı SAP Global ve diğer üniversitelerden alkış aldı.

 

SAP ürün yöneticilerinin de HERUG 2016’da ilgi odağı olan İstanbul Kültür Üniversitesi diğer üniversitelerinde dikkatini çekti ve birçok üniversite bu başarı nedeniyle üniversite ve Regna temsilcilerini kutladı.

 

HERUG 2016 Gündemi

HERUG 2016’da Fiori ve HANA ön plandaydı; SAP Global’in bu konuda oldukça başarılı sunumları paylaşıldı ve SAP’nin önümüzdeki yıllarda izleyeceği yol haritaları anlatıldı.

 

Duke University’de yapılan etkinlik bir yıl sonra Maastrich University’de yapılacak.

 

SAP danışmanlık konusunda yetkin kişileri bünyesinde barındıran ve girdiği tüm projelerde başarı hikayesi yaratan Regna Danışmanlık ile siz de tanışın!

 

HERUG 2016 linki için: http://sites.duke.edu/herug2016/